Детска раница LIMO BIG GAME

  • Марка: SAZIO
  • Кат. номер: 100419

Детска раничка подходяща за детска градина, изработена от висококачествен полиестер 300D.

Ултра лека - само 290 грама.

Обем 12 литра.

Мек гръб и странични джобове.

Размер: 35 x 30 x 12 cm